Який настрій та думки у призовників?

 Жовтень 17, 2015

5418_p_06_img_0003Випускник одного з провідних столичних вишів киянин Євген Вольнов піде служити до українського війська цієї осені.

— Місяць тому отримав повістку й негайно прибув до військкомату. Незабаром буду проходити медичну комісію та впевнений, що все буде гаразд, адже займаюся бойовим самбо та перебуваю у добрій фізичній формі, — розповідає Євген. — Так, я хочу служити у війську, тим паче у такий скрутний для держави час.

У військкоматі Євген відразу попросився служити у танкові війська, адже з дитинства закоханий у цю грізну військову техніку.

Інший призовник, житомирянин Олександр Сова, нещодавно також отримав повістку до військкомату. Історик та філософ за фахом, він вважає, що пройти армійську школу необхідно кожному.

— Це справа честі для кожного юнака в будь-які часи, — впевнений Олександр. — Для мене немає значення, в якому роді військ служити. Головне, аби навчили військової справи та володіти зброєю.

5418_p_06_img_0004А ось призовник із Рівненської області Сергій Гребенюк планує відразу йти на контрактну службу.

— Я вже досяг того віку, коли можу приймати самостійні рішення, — впевнений хлопець. — Як на мене, нині служба у війську приваблива та престижна.

Владислав ІЛЬЧЕНКО

Схожi записи: