Нові докази військового втручання РФ в Україні

 Жовтень 7, 2015

Сьогодні, 7 жовтня в Національному інформаційному агентстві України «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему: «Маріонетки Кремля. Дорога війни на Донбасі».

У заході взяли участь заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова, заступник начальника управління інформаційних технологій МО України Сергій Галушко, засновник ініціативи «Стоптерор» Ярослав Маркевич та координатор проекту «Стоптерор» Семен Кабакаєв.

IMG_1179

-Проект щодо доказів присутності військового втручання РФ в Україні та розслідування про ватажків терористів є досить важливим та актуальним. Зібрані дані ми презентуємо на міжнародних заходах. Як свідчить практика, на заходах ОБСЄ, ЄС та інших попит на таку інформацію надзвичайно великий. МІП України готове підтримувати подібні громадські ініціативи, знаходити кошти на друк матеріалів та презентувати найкращі екземпляри світовій спільноті, – наголосила заступник міністра інформаційної політики України Тетяна Попова.

Під час заходу Тетяна Попова та представники проекту «Стоптерор» презентували звіт, що надає громадськості беззаперечні докази військового втручання РФ у збройний конфлікт в Україні. Також були продемонстровані виявлені факти перебування на сході нашої держави кадрових військових і техніки РФ.

-Вірогідність інформації, отриманої від “Стоптерору”, є однією з найкращих порівняно з іншими схожими проектами, – наголосив заступник начальника управління інформаційних технологій МОУ Сергій Галушко.

Проект «Стоптерор» був створений в червні 2014 року. Він дав змогу небайдужим громадянам повідомляти про протиправні дії на території країни, зокрема на сході в зоні проведення АТО.

-Нашою командою за час роботи булоопрацьовано близько 40 тис. повідомлень, з яких половина була передана до ЗСУ, СБУ, МВС та інших силових структур, – розповів керівник проекту «Стоптерор» Семен Кабакаєв.

Схожi записи: