Більше 60% українців підтримують Євроатлантичний вибір

 Вересень 25, 2015

5415_p_02_img_0001Президент України Петро Порошенко на засіданні РНБО в присутності генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга озвучив важливі тези про взаємини нашої країни з Альянсом

Глава держави наголосив, що співпраця України з НАТО на тлі збройної агресії Росії є вкрай важливою для глобальної безпеки.

— Ми повинні пам’ятати, що наше засідання проходить на тлі збройної агресії Російської Федерації проти України, яка була реалізована шляхом збройної анексії Криму та агресії на Сході нашої країни, — сказав Петро Порошенко.

Він ще раз зазначив, що співпраця Україна-НАТО виходить далеко за межі національного та регіонального характеру.

Також Президент України заявив, що прийме рішення про проведення референдуму щодо членства України в НАТО після здійснення необхідних реформ в країні.

— Коли ми створимо всі умови через реформування країни для відповідності України критеріям для членства в НАТО, мною буде прийнято рішення про проведення всенародного референдуму, і таким чином буде зафіксована воля українського народу, — сказав глава держави.

Петро Порошенко зауважив, що понад 60% українців підтримують вступ України до НАТО.

— Євроатлантичний вибір з перспективою членства в НАТО отримує надзвичайно важливу зростаючу підтримку в українському суспільстві. Два роки тому курс на євроатлантичну інтеграцію підтримували… 16% українців. Рік тому ця цифра стрімко наближалася до 50%. Зараз кількість українців, які підтримують євроатлантичну інтеграцію, вже перевищує 60%, — зауважив він.

Президент зазначив, що таке зростання підтримки громадянами вступу України в НАТО стало наслідком дій Росії проти України. Крім того, Петро Порошенко заявив, що політика позаблоковості України, проголошена попередньою владою, була більш ніж злочинною.

Інф. «НА»

Схожi записи: