“Кіборг” Маршал із 79-ї аеромобільної став командиром поліції. ВІДЕО, ФОТО

 Вересень 15, 2015

Майор Євген Жуков (позивний “Маршал”), який служив заступником командира батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади під час боїв за Донецький аеропорт, призначений заступником начальника Департаменту патрульної служби МВС України.

Про це у своєму Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Особистий жетон “Маршала” під номером 00079 – це його данина поваги до рідної 79-ї оаебр, у якій свого часу служив і головний український патрульний поліцейський Олександр Фацевич“, зазначив міністр.

Євген Жуков

Євген Жуков

Аваков додав, що це надихає – коли найкращі десантники йдуть на службу до нової патрульної поліції.

00

Нового поліцейського міністр охарактеризував так:

“Кавалер Ордену Богдана Хмельницького 3-го ступеню. Із холодною головою і ясним розумом. З високим рівнем IQ. Чесний і непідкупний. Під час запеклих боїв за Донецький аеропорт, який протримався довше, ніж Сталінград – 242 дні, Євген “Маршал” Жуков відзначився не тільки блискучою військовою вдачею, не тільки сміливістю та відвагою, не тільки бережливим ставленням до своїх людей, але й яскравим гумором.

Це саме він блискуче висміював у своїх відеороликах ватажків терористів за їхні недолугі спроби взяти аеропорт.

Такі офіцери, які пройшли війну, потрібні новій українській поліції! В добру путь!”

Десантник Євген Жуков

Десантник Євген Жуков

Нагадаємо, “Маршал” відомий своїми відеороликами з Донецького аеропорту. В деяких із них він тролив терористів в ході боїв осені 2014 року.

Євген Жуков у своєму Facebook підтвердив призначення і наголосив, що патрульна поліція виправдає довіру людей і допоможе змінити правоохоронну систему.

“Покатався, подивився (працювати почав раніше), оцінив… дуже важка праця, морально і фізично люди втомлюються, але в очах горить вогонь і вони готові міняти стереотипи, систему, поняття, – написав патрульний. – Так і роблять, і роблять це на “відмінно”.

Позивний "Маршал" став позивним "Сімдесят дев'ятий", на честь 79-ї оаебр (Миколаїв)

Позивний “Маршал” став позивним “Сімдесят дев’ятий”, на честь 79-ї оаебр (Миколаїв)

Він зазначив, що на ключові посади в патрульній поліції запрошують “простих молодих людей”, чиї знання та енергія можуть змінити країну.

Також “Маршал” запросив усіх охочих допомогти реформам на службу в поліцію: “Не соромтеся, сильні особистості – це ті, хто готовий на будь-які випробовування! А не ляпати язиком”.

Позивний “Маршал”: “Ми не звірі, ми – солдати”. ІНТЕРВ’Ю

Довідник “ВСЕ ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ” для бійців та їх рідних

Розділ “ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ”. Нагороджені та полеглі

 

Схожi записи: