“Реформи в Міноборони — це АТО на Повітрофлотському” – Юрій Гусєв

 Вересень 15, 2015

5414_p_04_img_0001На дверях кабінету заступника Міністра оборони України Юрія Гусєва напис трьома мовами: «У цьому кабінеті вживати слово «неможливо» — ЗАБОРОНЕНО!»

Його господар — одна з ключових фігур у процесі реформування Збройних Сил України. Тож саме про реформи у війську йшлося під час розмови посадовця з нашим кореспондентом

 

— Юрію Веніаміновичу, останнім часом у вітчизняному інформаційному просторі часто вживається словосполучення “реформи у МО”, причому часто — у скептичному контексті. На вашу думку, з чим це пов’язано?

“Пояснення дуже просте. Сьогодні Міністерство оборони воює не лише на східному фронті. Ми ведемо війну не тільки з проросійськими бойовиками, а й з корупційною, неефективною системою управління і забезпечення військ, яка по суті всі роки незалежності грабувала й руйнувала Збройні Сили. І саме тому, зокрема й в інформаційному полі, ми відчуваємо опір старої системи.

Якщо хочете, реформи в Міноборони — це АТО на Повітрофлотському (проспект у Києві, де розташована головна будівля Міноборони — авт.). І ми зобов’язані перемогти, змінити систему так, щоби хто б не прийшов після нас, вона продовжувала працювати за абсолютно іншими принципами: прозоро, антикорупційно, зрозуміло та ефективно, була максимально наближеною до кращих світових зразків, наприклад, натовських. Над цим і працює нинішня команда реформаторів на чолі з Міністром оборони України генерал-полковником Степаном Полтораком, зокрема й «волонтерський десант». Ми не маємо сумнівів у тому, що своєї мети досягнемо, адже відчуваємо потужну підтримку не лише вищого керівництва держави, а й пересічних громадян, суспільства загалом. Надзвичайно важливу підтримку ми також отримуємо від міжнародних організацій і державних установ Великої Британії, США, Канади, Норвегії, країн Балтії. Серед пріоритетів — солдат української армії, його якісна підготовка та всебічне належне забезпечення”.

— Хто у Міноборони є головним менеджером реформ?

“Проведенням реформ у військовому відомстві опікується особисто Президент держави, а головним генератором їхньої реалізації є генерал-полковник Степан Полторак і Проектний офіс реформ. Наприкінці серпня згідно з рішенням Міністра оборони України Проектний офіс набув статусу окремого офіційного органу міністерства, який забезпечує координацію змін в оборонному відомстві”.

— Але роботу цього органу очолюєте саме ви?

“На сьогодні Проектний офіс реформ налічує 30 спеціалістів, які підпорядковуються заступнику Міністра оборони. Також я очолюю Раду реформ при МО. По суті, Проектний офіс — це група професійних менеджерів, які вийшли з бізнесу та волонтерського середовища, мають якісну освіту та багаторічний досвід проектного менеджменту. Наша команда координує процес розробки реформ, шукає фінансування, впроваджує зміни, а також моніторить їхнє виконання. Всі реформи реалізовуються у вигляді проектів, які після успішної апробації передаються Міністерству оборони як готові рішення з метою їхнього подальшого масштабування та впровадження на всіх рівнях. Також зазначу, що до консультацій у розробці проектів залучені компанії «великої четвірки» — PWC, EY, Deloitte і KPMG, які підтримують Міністерство оборони України на умовах pro bono та гарантують впровадження системних змін згідно з міжнародними стандартами”.

— Про які саме зміни йдеться? «Волонтерський десант» працює в Міністерстві оборони вже понад півроку, що ви можете сказати про результати його роботи?

“Із самого початку роботи у відомстві на 2015 рік ми обрали стратегію швидких перемог. Тож якщо говорити про результати, насамперед хочу зазначити, що був успішно реалізований проект впровадження системи електронних закупівель. Нині Міністерство оборони — перше і єдине серед центральних органів виконавчої влади, де запроваджений цей проект. Нова система закупівель ефективніша, і за тими підрахунками, що є на сьогодні, економія державних коштів становить до 30 відсотків. Впровадження у оборонному відомстві системи електронних закупівель було вкрай необхідним, адже суспільство, маючи величезну довіру до Збройних Сил, при цьому переймається тим, чи кошти, які виділяються на армію, витрачаються за призначенням, з урахуванням нагальних потреб у забезпеченні військовослужбовців. Нині я можу з упевненістю говорити про те, що електронні закупівлі — це реальний шлях до подолання корупції в Міністерстві оборони України.

Також є суттєві результати в самому забезпеченні військ. Ще рік тому склади та бази зберігання були фактично порожні — ні одягу, ні взуття, ні спорядження ми не мали. Тоді виручили волонтерський рух та канадська допомога, фактично лише завдяки їм нам вдалося пережити кризовий період. Нині держава вперше за роки незалежності не тільки почала належно одягати та забезпечувати захисників України за більшістю параметрів тилового забезпечення, а й має можливість накопичувати певні запаси на складах. Наприклад, це стосується теплих речей та зимового одягу. Більше того, військовослужбовці, мобілізовані під час четвертої та п’ятої хвиль разом із базовим комплектом польового одягу отримували і зимові куртки. Нині починається видача другого комплекту одягу військовим, призваним півроку тому.

І йдеться не лише про кількісні показники. Змінилася якість — одяг ми отримуємо з якісної тканини, незрівнянно кращим стало взуття тощо. Все це — результат роботи команди, яку очолив член «волонтерського десанту» Костянтин Лєснік. Завдяки новим технічним умовам, прописаним його робочою групою, виробники були змушені постачати до війська кращу продукцію.

Також нам вдалося внести зміни в норми харчування військовослужбовців, а з 15 вересня на базі кількох військових частин розпочинається активна фаза так званого продовольчого експерименту, за результатами якого реформа системи харчування військовослужбовців буде поширена на всі Збройні Сили. Тобто я хочу сказати, що фактично за всіма напрямками реформ у війську є певні позитивні зрушення — і в управлінні державними підприємствами, які належать до сфери управління МО, і в системі медичного забезпечення, і в забезпеченні житлом, логістиці тощо”.

— Утім від військовослужбовців продовжують надходити скарги на неякісне харчування, несвоєчасне забезпечення одягом…

“І це непоодинокі випадки, та коли ми почали аналізувати і розбиратися, на якому етапі відбувається збій, з’ясувалося, що це системна проблема, пов’язана з людським фактором. За всі ці речі — якісне харчування, забезпечення одностроями та амуніцією тощо — в кожній частині відповідають певні посадові особи: командир, його заступник з тилу, начальники продовольчої та речової служб. І тут ми стикнулися з тим, що у війську бракує грамотних, якісно підготовлених фахівців тилу. Додати до цього чинну паперову систему обліку та звітності, логістику радянського зразка і отримуємо те, що маємо — малоефективну, зашкарублу систему тилового управління”.

— І який з цього вихід?

“Ми вбачаємо його не лише в підготовці високоякісних фахівців, а й у переході на електронну систему документообігу, автоматизацію роботи всієї системи тилового, зокрема й медичного, забезпечення. Вже наступного року ми плануємо мати у Збройних Силах повністю автоматизовану систему логістики. В кінцевому результаті кожен військовослужбовець матиме особисту електронну ID-картку, яка міститиме всю необхідну інформацію — чим і коли він харчувався, якого розміру його взуття та одяг і коли він має його наступний раз отримувати, результати медичних оглядів і забезпеченість житлом. Над цим проектом ми вже дуже тісно співпрацюємо з Траст-фондом НАТО та цілою низкою дружніх держав.

Але єдина ID-картка військовослужбовця — це комплексне рішення, яке поки що апробуватиметься в окремих пілотних проектах — продовольчому, речовому, медичному. Упевнений, своєї мети ми досягнемо, тож побачимо, що тоді говоритимуть ті, хто нині про реформи у Міністерстві оборони висловлюється скептично”.

— Дякую вам за розмову.

“Користуючись нагодою, я також хочу щиро подякувати всім, хто нас підтримує і, зокрема, висловити особисту вдячність пану Філу Джонсу — раднику Великої Британії при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України, який надає нам справді неоціненну допомогу. А ще всім охочим пропоную долучитися до Проектного офісу реформ на сайті Мінобоорни (http://www.mil.gov.ua/ofis-reform/) і надавати свої коментарі та рекомендації, зокрема через Facebook (www.facebook.com/yuriy.husyev)”.

Бесіду вів Іван СТУПАК

Інші матеріали на тему “ОЗБРОЄННЯ і ТЕХНІКА”

Довідник “ВСЕ ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ” для бійців та їх рідних

Розділ “ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ”. Нагороджені та полеглі

Схожi записи: