Мінські домовленості не вигідні лише Росії

 Вересень 9, 2015

5413_p_03_img_0001Пилип Духлій,

топ-блогер

Крики про те, що тепер спеціальний статус окремих районів буде визначатись простою більшістю і там можна накрутити все, що завгодно, є безпідставними. Навіть якщо раптом у нас у Верховній Раді виникне більшість з ідіотів, які захочуть прийняти ідіотський закон щодо особливостей місцевого самоврядування, то ще є Президент зі своїм вето, для подолання якого потрібні ті самі 2/3 голосів, що й для зміни Конституції.

Закон про особливості самоврядування, на який посилається Конституція, є предметом найбільших маніпулювань та брехні. Ось умови, за яких цей закон почне діяти (коротко, враховуючи Мінські домовленості):

а) територію України покидають всі найманці, незаконні збройні формування та російські солдати;

б) Україна отримує контроль над кордоном та територією зони проведення АТО;

в) Верховна Рада призначає позачергові вибори;

г) відбуваються чесні й прозорі вибори на цій території;

д) вибрані представники формують органи місцевого самоврядування.

Амністія по цьому закону не розповсюджується на тих, хто брав участь у діяльності органів влади ДНР/ЛНР або протидіяв АТО, вчиняв диверсії, вбивав, вчиняв тяжкі тілесні ушкодження, захоплював заручників, торгував людьми або вчиняв незаконні угоди щодо людей, ґвалтував, вчиняв розбій, займався контрабандою — і ще цілий ряд статей Кримінального кодексу згадуються. При чому достатньо підозри або обвинувачення у цих злочинах.

Особливий порядок призначення суддів та прокурорів за участю органів самоврядування? Ок, створимо комісію, яка простою більшістю голосів буде призначати. До складу увійдуть по одному представнику Вищої ради юстиції, Прокуратури, Президента, з кожної фракції ВР та один представник місцевої влади. Участь брали? Брали. Дякуємо, до побачення.

Кажуть, ми будемо годувати терористів. Згідно із законом Кабінет Міністрів затвердить спеціальну цільову програму розвитку регіону. Розмір програми не вказано. Якщо це буде 1 млн гривень, вам від того погано стане?

А чи взагалі потрібні Україні Мінські домовленості? Чому ми повинні їх виконувати? Чи не простіше взяти зброю в руки і піти визволяти територію України?

Мінські домовленості невигідні лише Росії. Вони мають санкції, вони мають зобов’язання, вони не можуть піти в наступ, бо є міжнародні зобов’язання і вони стануть агресором для всього світу. Виконати їх — це буде внутрішньоросійський програш. Єдиний шанс вийти з них — це порушити ці домовленості руками самих українців.

Відмовившись від Мінських домовленостей, Україна опиниться сам на сам з Росією. Що буде з економікою та реформами під час воєнного стану? Чи є у нас достатньо техніки, БК, екіпірування? Звичайно, є теоретична можливість, що ми виграємо, але яка буде ціна? Скільки Україна втратить чоловіків? Які будуть втрати серед мирного населення? Скільки міст буде розгромлено вщент?

Хтось дуже хоче все це перевірити та кінець кінцем укладати Мінськ-3, але з особливим статусом на території половини держави та федералізацією або, взагалі зі Східно-малоросійським федеральним округом.

Думайте власною головою. Читайте першоджерела, різні точки зору, співставляйте та робіть власні висновки.

Довідник “ВСЕ ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ” для бійців та їх рідних

Розділ “ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ”. Нагороджені та полеглі

Схожi записи: