“Містралі” можуть продати Об’єднаним Арабським Еміратам

 Вересень 4, 2015

Об’єднані Арабські Емірати підтвердили свою зацікавленість у придбанні одного з двох французьких універсальних кораблів управління – вертольотоносців типу «Містраль», що були побудовані для Росії.

Про це з посиланням на джерело в уряді ОАЕ повідомляє DefenseJournal.

45155266-777x437

“Наша зацікавленість у придбанні корабля є реальною, він повністю відповідає можливим вимогам, які висуваються до наших сил, кораблі “Містраль” можуть бути оснащені нашим обладнанням та можливостями”, – сказав чиновник.

Крім того, видання нагадує, що вертольотоносцям також цікавляться в Єгипті. Зокрема, ЗМІ цитує американське видання Wall Street Journal, за інформацією якого представники уряду Франції провели переговори зі своїми єгипетськими колегами щодо придбання корабля.

“Єгипет розглядається як один із серйозних варіантів”, – зазначив французький чиновник.

Раніше повідомлялося, що уряд Франції відшкодував РФ майже 950 млн євро за відмову передати “Містралі” у зв’язку з її анексією Криму та агресією в Україні. У міністерстві оборони Франції визнали, що насправді п’ять країн зацікавлені у придбанні колишніх російських “Містралів”, найбільш часто називали Канаду, Єгипет та Індію.

Універсальні кораблі управління – вертольотоносці водотоннажністю 21 тис. тонн здатні перевозити і забезпечити розгортання 16 вертольотів, 4 десантних катерів, до 70 броньованих транспортних засобів та 450 солдатів. Франція має на своєму озброєнні три кораблі типу “Містраль”.

Нагадаємо, що у вересні РФ демонтує своє обладнання з “Містралів”.

 

 

Схожi записи: