Бійці на передовій отримують ізраїльські шапки-невидимки

 Вересень 4, 2015

5412_p_09_img_0005Українські військові, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, почали отримувати нові засоби індивідуального маскування міцнефет (характерний чохол на шолом).

Це своєрідна шапка-невидимка, яка «ламає» силует бійця, чим робить його непомітним на полі бою. Ці індивідуальні засоби маскування надійшли як допомога від Ізраїлю.

Відтепер ворожому снайперу буде складніше ідентифікувати нашого бійця і прицілитися. Відповідно зростає ймовірність промаху або завдання нелетального поранення людині, що носить міцнефет.

Людське око найбільш різко і оперативно сприймає добре знайомі йому форми. Таким чином незамаскований силует солдата на відкритій місцевості відразу виділяється серед решти предметів. А ось міцнефет «ламає» звичні контури і не видає солдата на місцевості. Так би мовити, буквально «краде» голову. Під боковим кутом зору солдат взагалі стає невидимим, а на відстані від 100 метрів і більше прицілитися йому в голову стає практично неможливо.

Міцнефет — це ексклюзивна ізраїльська розробка, яка використовувалася спецпризначенцями в Південному Лівані. З середини 90-х років їх активно стали застосовувати в усіх піхотних підрозділах ізраїльської армії, повідомляє УкропOrg.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вітчизняний шолом витримує чотири прямих попадання

Схожi записи: