“При Україні було краще!” – жителі Севастополя

 Вересень 3, 2015

49437Півострів Крим знаходиться в такому занедбаному стані, що місцеве населення все частіше і голосніше стверджує, що при Україні їм жилося краще.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав депутат муніципального округу Тропарьово-Нікуліно РФ Владімір Ґарначук, який раніше активно підтримував анексію Криму.

Він зазначив, що його друзі, які прибули раніше в Севастополь допомагати йому розвиватися після життя в Україні, повідомили, що їдуть назад у Москву, і не потрібно їх умовляти залишитися.

Коли він запитав товаришів, що їх так вивело з себе, вони надали цілий список проблем, що охопили не тільки Севастополь, але і весь Крим.

У списку присутні неймовірна за своїми розмірами й непереможностю корупція, небажання владних органів хоч щось розвивати в регіоні, абсолютна безглуздість нових місцевих органів управління, деградація існуючої інфраструктури замість розвитку нової, високі ціни за відсутності чогось натомість.

Але найголовніше, що демотивувало росіян і на чому вони наголосили депутату, це фраза севастопольців: “При Україні було краще!”, яку вони просто втомилися слухати.

Спостереження Гарначука – це приклад того, що відбувається з Кримом в цілому. Активна і думаюча частина населення задає все більше запитань та не отримує на них відповідей.

Якщо не вважати відповідями плювки в обличчя і спроби звести їх до рівня кормової бази для потужних управлінців, наголосив депутат.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 

Scorpions відмовилися виступати в окупованому Криму

Путін анексував Крим під військову базу – думка юриста

Схожi записи: