Президент відвідав поранених бійців АТО у Берліні

 Серпень 25, 2015

Президент України Петро Порошенко в рамках робочого візиту до Німеччини відвідав берлінський військовий шпиталь, де проходять лікування українські військові.

Про це повідомляє сайт глави держави.

Всього у цьому лікувальному закладі перебувають 5 українців, які отримали поранення в результаті бойових дій на Донбасі.

Це рядовий Дмитро Середа з 91-го інженерно-саперного полку, солдат Володимир Сторожук з 93-ї бригади, солдат Іван Вівчар, сержант Ігор Лобода та прикордонник сержант Олексій Годунов. Українські військові лікуються у Німеччині за домовленістю Президента України за рахунок Федерального уряду.

3074e80e0fd6aeebb88dabb523d2db70_1440485746_wysiwyg

Петро Порошенко поспілкувався із пораненими військовими, а також з лікарями, які їх лікують. Президент побажав їм одужання і зазначив, що Україна чекає на своїх героїв.

“Дуже пишаюся такими героями, як ви. Молимося, тримаємо кулаки. Бачу, що у вас сильний бойовий дух”, – наголосив Петро Порошенко.

Президент повідомив про переговори, які відбулися, із Канцлером Німеччини та Президентом Франції, наголосивши, що передусім йшлося про деескалацію ситуації на Донбасі.

“З одного боку – наші славні воїни, з іншого – дипломати, і перемога буде за нами”, – заявив Петро Порошенко.

Також він повідомив, що Німеччина має намір продовжити надавати допомогу у лікуванні українських військових.

Німецькі лікарі, з якими спілкувався Президент, відзначили професіоналізм українських колег, які починали лікувати цих воїнів.

Схожi записи: