“Хаммери” для морської піхоти переоснащують у Миколаєві

 Липень 29, 2015

Працівники ТОВ “Миколаївський тепловозоремонтний завод” (МТРЗ) переоснащують американські військові джипи “Хаммери” з метою подальшої установки на них вітчизняних кулеметів.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-секретаря МТРЗ Тетяну Жаренову.

“На Миколаївський тепловозоремонтний завод для установки кріплень під кулемети надійшло шість автомобілів “Хаммер”, які прибули в рамках допомоги США українській армії. Днями сюди прибуде ще 30 таких джипів”, – сказала Жаренова.

Завод виконає роботи власним коштом в рамках волонтерської допомоги і передасть автомобілі новоствореній на Миколаївщині 36-й окремій бригаді морської піхоти.

Нагадаємо, що 21 липня на полігоні “Широкий Лан” Президент України Петро Порошенко повідомив про те, що прийнято рішення про передачу 36 новеньких “Хаммерів” бригаді морської піхоти, частина якої нині захищає Маріуполь.

Як відомо, 18 липня вранці до Одеси прибула партія зі ста військових автомобілей HMMWV. Про що повідомив посол США в Україні Джеффрі Пайетт.

ТОВ “Миколаївський тепловозоремонтний завод” відомий в Україні своєю допомогою українській армії. Майстри підприємства відремонтували, модернізували і встановили протикумулятивні екрани на 50 БТРів, вдихнули нове життя в КАМАЗи, УРАЛи та іншу техніку. Освоїли і новий для них вид робіт – бронювання “Градів”.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: що таке “Хамві” у бойовому застосуванні

Схожi записи: