“Україна пам’ятає кожного воїна, який віддав за неї життя”

 Липень 23, 2015

5406_p_02_img_0002Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Луганщину взяв участь у заході, присвяченому річниці звільнення міст Сєверодонецька, Лисичанська та Рубіжного від окупаційної влади бойовиків і терористів

Глава держави побажав мешканцям, аби війна ніколи не поверталася на поріг і не стукала у двері домівок українців. Він нагадав, що звільненням міста Сєверодонецьк його мешканці завдячують героїзму та високій підготовці офіцерів, сержантів і солдатів 95-ї окремої аеромобільної та 25-ї окремої повітряно-десантної бригад високомобільних десантних військ, 24-ї та 51-ї окремих механізованих бригад; підрозділів спеціального призначення та частин Національної гвардії України.

Петро Порошенко взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександру Радієвському, який загинув від рук бандитів, потрапивши у засідку між Лисичанськом та Сєверодонецьком.

— Відкриваючи пам’ятник генералу Радієвському, хочу ще раз наголосити, що Україна пам’ятає кожного воїна, який віддав за неї найцінніше — своє життя, — підкреслив Президент.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх військовослужбовців, загиблих під час оборони та визволення Донбасу, і мирних мешканців Луганщини та Донеччини, які втратили життя внаслідок російської агресії проти України, повідомляє офіційний сайт глави держави.

Президент України нагородив кращих бійців орденами «За мужність» ІІІ ступеня та «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня.

Глава держави зазначив, що разом із міжнародними партнерами докладає максимум зусиль, щоб відновити територіальну цілісність держави політико-дипломатичним шляхом і повернути Україні мир.

— Київ — це столиця миру. Столиця війни — це Москва. Але весь світ з нами. З нами правда. З нами — Бог. Це вони прийшли на нашу землю, і вони мають піти. А ми маємо повернути собі окуповану частину України. Донбас був, є і буде українським. Він буде вільно говорити українською і російською мовами, — заявив Петро Порошенко.

— Я вірю в реалізацію мого мирного плану, в цей план вірить весь світ, тому що йому нема альтернативи. Нема альтернативи політико-дипломатичному врегулюванню, — наголосив Президент України.

Схожi записи: