Іграшковий “Стінгер” на службі ЗСУ. Черговий провальний фейк від терористів. ВІДЕО, ФОТО

 Липень 23, 2015

Бойовики ЛНР заявили, що при розбиранні завалів луганського аеропорту, де торік стояли українські військові, виявили склад з американськими зенітно-ракетними комплексами “Стінгер”.

Однак як доказ оприлюднили запис, на якому замість справжнього “Стінгера” була знята підробка, скопійована з комп’ютерної гри Battlefield-3, написи на якій були виконані з граматичними помилками.

Підробку виявили геймери, які викрили фейк на своєму сайті.

"Стінгер" з комп'ютерної гри

“Стінгер” з комп’ютерної гри

“Крім відвертого зварювального шва, відсутності верхньої частини та електроніки, підробку видає ще напис TRACKING RAINER. Що таке Rainer знають тільки виробники підробки – на оригінальному “Стінгер” написано TRACKING TRAINER. А тепер головне – знаєте, звідки взявся Rainer? З Battlefield 3. Саме зображення з цієї гри вилазить першим при запиті Stinger в Google”, – написав автор.

trainer-1024x576

По всій видимості, творці комп’ютерної гри навмисно спотворювали написи, як і деякі деталі, тому що у них немає ліцензій на озброєння.

rainer-2-1024x576

Нагадаємо, раніше, бойовики ЛНР і ряд російських ЗМІ вже поширювали інформацію про те, що в місці дислокації українських військових в луганському аеропорту були знайдені склади з американською зброєю.

“При розборі завалів у луганському аеропорту робітниками було виявлено склад з боєприпасами, стрілецькою і важким озброєнням, у тому числі виробництва США. Доступ в дане приміщення до цього дня був фізично неможливий, оскільки вхід в складське приміщення був завалений уламками. Всі зазначені предмети мають спеціальне маркування і позначення приналежності Департаменту оборони США”, – заявив співробітник “генпрокуратури ЛНР” Леонід Ткаченко.

Схожi записи: