У Полтаві розробили новий багатоцільовий вертоліт “Оса”. ФОТО

 Липень 22, 2015

Фахівці Полтавського конструкторського бюро “Аерокоптер” розробили модернізований варіант легкого багатоцільового вертольота АК1-3.

На відміну від попереднього покоління, новий вертоліт отримав оновлену кабіну екіпажу і повністю закритий фюзеляж, повідомляє industrial-news.com.

Новий вертоліт, який в народі отримав назву “Оса” має більш потужний двигун Subaru і в серійному виконанні буде оснащуватися більш досконалими несучими гвинтами, що дозволить поліпшити параметри авторотації (режим обертання повітряного гвинта).

р

Дальність польоту нового вертольота планується залишити такою ж, як і зараз – 340 км, а от вантажу він зможе піднімати більше.

рр

На базі даного вертольота також розглядається можливість розробки легкого розвідувального пілотованого, так і безпілотного вертольота в інтересах українських силових відомств.

На даний момент український вертоліт АК1-3 – це одна з найуспішніших моделей двомісного вертольота на авіаційному ринку СНД, яка поставляється на експорт до багатьох країн світу.

ррр

Конструктори бюро “Аерокоптер” сподіваються, що оновлена ​​модель також займе своє місце на ринку багатоцільових вертольотів легкого класу.

Схожi записи: