“Скоро місцеві бабусі будуть убивати ополченців”. Терористи розчаровані в “ДНР”

 Липень 21, 2015

Терористи-“казаки”, які втекли з так званої “ДНР”, розцінюють ситуацію на окупованих територіях як плачевну: на фронті “командування” жене бойовиків на убій, у тилу мирних людей грабують і убивають, економіка занепадає, ціни ростуть.

Про це бойовики “ДНР” – росіяни Юрій Сафоненко по кличці “Батя” і Алєксєй Боґданов з позивним “Дятел” – заявили в інтерв’ю ростовському журналісту.

“Обстановка негативна склалася як на фронтах, так і в тилу, – підкреслив терорист Сафоненко. – Візьмемо хоча б бій під Мар’їнкою [де ЗСУ з великими втратами для терористів відбили російський наступ]. Там дуже багато загинуло нормальних хлопців, загинуло більше 400 осіб”.

“Такий був проведений знатний бій”, – з іронією сказав росіянин.

На питання, чому Збройні сили України досі не визволили Донбас, бойовики відповіли так: “Може, хочуть до кінця показати, що дивіться, ми дали мавпі гранату, вона все одно її підірве, навіщо її пристрілювати”.


Продовження відео: “Четверта влада”

“Вже починаються стихійні мітинги в місті, виходять люди на вулиці і кажуть, як це так? – розповів Сафоненко. – Ви, ополченці, ви в центрі міста зайняли фешенебельні будівлі всі, позабирали бізнеси, все, що можна різати на металобрухт – порізали на металобрухт, тим самим знищується економіка “ДНР”самими ж ополченцями”.

За словами терориста, армія так званої “ДНР” уже “не та, що була рік тому”. Зараз уже майже немає армії, заявив бойовик.

“Зараз йде боротьба з усім розсудливим… Корупція зашкалює, – підкреслив Сафоненко. – Ціни на продукти зросли. Якщо, припустимо, в Маріуполі, який знаходиться під контролем ЗСУ, м’ясо коштує 50 гривень, то в Донецьку м’ясо коштує 200 гривень”.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:
Окупанти ріжуть Донецьку залізницю на брухт. ВІДЕО

“Дивлюся й серце кров’ю обливається, – скаржиться терорист Алєксєй Боґданов. – Ішли ми до одного, а прийшли до зовсім зворотного. Була яскрава ідея, яка могла б привести народ до чогось великого, здорового, а прийшли до темного”.

За словами Сафоненка і Боґданова, бойовики-казаки знаходяться в значно гіршому становищі, ніж терористи у підпорядкуванні Захарченка. Така ж ситуації і з мирним населенням Донбасу.

“Там щось страшне твориться, я вам скажу, люди реально в шоці, – наголосив Сафоненко. – Йде залякування всіх прошарків населення. Мені вже не сильно хочеться обороняти таке щось під назвою “ДНР”. Воно не має право на існування”.

За його словами, якби зараз на Донбасі був проведений референдум, місцеві люди одностайно б проголосували за Україну.

“Нас там ніхто вже не чекає, – відповів бойовик на питання про ставлення до терористів людей на вільних від російської окупації територіях України. – Який ми приклад показали? Що в нас м’ясо замість 50 гривень стало 200?”

На думку Сафоненка, у ДНР немає майбутнього, вся організація наскрізь пронизана корупційними зв’язками, а її керівники займаються банальним криміналом.

“Багато наших людей арештовано ні за що. Квартири їхні розграбовані, – пожалівся терорист. – Наші хлопці стоять голодні. А за ними стоять загороджувальні загони, ситі, нагодовані”.

“Доброго тут не буде нічого, – підсумував Сафоненко. – Недалеко той час, коли бабусі підуть убивати цих “ополченців”.

Схожi записи: