Як проходять навчання “Швидкий Тризуб-2015″. ФОТО, ВІДЕО

 Липень 20, 2015

У ході міжнародних військових навчань “Репід Трайдент-2015″ (“Швидкий Тризуб-2015″) більше тисячі військовослужбовців з 18 країн світу вивчатимуть вибухові прилади, стрілецьку зброю та автомобільну техніку.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони України.

т

“Упродовж двох тижнів усі військовослужбовці матимуть справу з вибуховими пакетами, запалами, мінами та іншою імітаційною вибухівкою, –  повідомив офіцер-інструктор навчального центру “Партнерство заради миру” майор Максим Клунник.

тт

За словами офіцера, учасники навчань використовуватимуть українську зброю і техніку.

“Використовуватимуть нашу стрілецьку зброю, вантажні автомобілі, позашляховики та бойові броньовані машини, що є на озброєнні українського війська”, – наголосив Клунник.

тттт

Згідно з планом проведення навчань сьогодні армійці вивчали заходи безпеки: як діяти під час робіт із вибухівкою, на якій безпечній відстані знаходитися від проведення розмінування, які сигнали подавати тощо.

А також те, як поводитись із усім спектром наданого озброєння та військової техніки.

ттттт

Загалом, під час проведення навчань використовуватиметься майже 900 одиниць зброї та понад 130 військових автомобілів та бойових машин.

ттт

Також було проведено інструктаж особового складу щодо умов використання систем імітації тактичних дій MILES. Доведено вимоги техніки безпеки, під час виконання практичних стрільб зі стрілецької зброї.

тттттт

Крім цього, іноземним колегам продемонстрували українську військову техніку та озброєння, а також нагадали, як швидко та правильно надавати першу медичну допомогу потерпілим. 

ттттттт

Нагадаємо, сьогодні на Львівщині розпочалися україно-американські командно-штабні навчання із залученням військ “Rapid Trident-2015″ за участю представників з 18 країн.

Схожi записи: