18 липня перестало битися серце нашого колеги Андрія БОНДАРЕНКА

 Липень 18, 2015

20_3018 липня сталася трагедія, яка і досі не вкладається у свідомості, адже перестало битися серце нашого близького друга, колеги, яскравої особистості Андрія БОНДАРЕНКА.

Розгубленість, відчуття незворотної та відчайдушної втрати не полишає всіх, хто знав Андрія, служив та працював разом з ним. Його шлях у цьому світі був сповнений чималою кількістю особистих і професійних звершень і став прикладом гідного людського життя. Він був ніби яскрава комета на життєвому небосхилі, яка, на жаль, передчасно згасла.

Важко висловити словами те відчуття втрати, яке охопило всіх, хто був причетним до особистості Андрія, хто його знав, любив, цінував як людину і як журналіста-професіонала.

Немає сумніву, що пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях. Біль та сум від цієї втрати не минеться ще довго, адже Андрій був харизматичною, незабутньою особистістю, що залишає в людській пам’яті глибокий та яскравий слід назавжди.

Колектив Центрального друкованого органу Міністерства оборони  України газети “Народна армія” висловлює глибоке співчуття дружині, батькам, рідним і близьким, всім хто любив, цінував нашого товариша, колегу, талановитого журналіста Андрія Бондаренка.

Спочивай з миром, Андрію.

Схожi записи: