Мобілізовані зможуть отримувати військову пенсію. ВІДЕО

 Липень 17, 2015

У Харківському обласному військкоматі розповіли про нововведення в законодавстві, яке стосується соціальних пільг для мобілізованих.

Про це йдеться в сюжеті МГ Об’єктив.

Мобілізовані військовослужбовці, що потрапили під скорочення, можуть претендувати на отримання військової пенсії. При цьому обов’язкові умови – вік – не менше 45 років, і загальний пенсійний стаж – 25 років.

“Є, я знаю, люди, у яких було 18-19 календарних років і їм не вистачило одного року для отримання пенсії. Зараз, відслуживши рік та з урахуванням трудового стажу – на сьогодні це вже +8 років, за цей час, я думаю, люди працювали, платили податки, і вони отримають право на отримання пенсії”, – розповів начальник відділу соцзабезпечення Харківського облвійськкомату В’ячеслав Джміль.

Також за мобілізованими зберігається робоче місце і зарплата. На такі ж пільги можуть розраховувати і ті, хто після демобілізації продовжує служити за контрактом. Пенсіонеру під час служби виплачується пенсія, зарплата, якщо він працював, і грошове забезпечення.

“Вони на час проходження служби не оплачуватимуть та звільняються від штрафних санкцій, пені, у тому числі і за користування кредитами. Військовослужбовці, які проходять службу, вони мають право на медичне забезпечення”, – зазначив Джміль.

Схожi записи: