Восени військо отримає оновлені “Дозори”

 Липень 16, 2015

5405_p_03_img_0001Про це повідомив генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов під час демонстрації навпроти Львівської облдержадміністрації нових зразків військової техніки, освоєної державним підприємством «Львівський бронетанковий завод».

Під час демонстрації військової техніки було представлено два дослідних зразки оновленого бронетранспортера «Дозор-Б», які викликали неабиякий інтерес у львів’ян та гостей міста. Кожен охочий міг сам оцінити інтер’єр бойових машин, ознайомитися з технічними характеристиками, зробити світлини на згадку. За словами Романа Романова, якщо випробування цих зразків військової техніки пройде згідно з графіком, то перші серійні «Дозори» надійдуть до ЗС України вже на початку вересня.

Також він зазначив, що сьогодення вимагає дієвих кроків задля вчасного виконання поставлених завдань.

— У квітні ми пообіцяли громаді міста та області, що привеземо гроші до регіону, і нам це вдалося зробити: створено робочі місця, залучено до кооперації нові підприємства, налагоджено взаємовигідні зв’язки з вітчизняними постачальниками. До прикладу, одне з ваших підприємств почало виготовляти сидіння для бронетехніки, що виробляється підприємствами концерну: вони мають спеціальну конструкцію та відмінні риси від тих, які експлуатуються в цивільній техніці. І найголовніше, як запевняють виробники, — більше половини комплектуючих виробляється у вашому регіоні, — наголосив він.

З червня 2014 по липень 2015 року — підприємствами державного концерну «Укр-оборонпром» у війська було поставлено 3800 одиниць модернізованої техніки, передано 2800 одиниць відновленої техніки, а 55 виїзних ремонтних бригад повернули до строю в зоні АТО більше тисячі одиниць військової техніки.

Віталій ІВАНОВ

Схожi записи: