«Пірат» Сергій Філіппов наслідує бойові традиції козаків

 Липень 2, 2015

5403_p_06_img_0002Кого тільки не зустрінеш на передовій. Часто трапляються досить колоритні та неординарні особистості. Молодший лейтенант медичної служби 28-річний Сергій Філіппов — саме такий.

Філіппов — начальник медичного пункту одного з батальйонів 92-ї окремої механізованої бригади, яка виконує завдання в секторі «А». Зі слів командування, не лише відмінний фахівець своєї справи, але й майстер теревені правити і дотепно жартувати. До того ж офіцер-медик має неординарну зовнішність: великі руді вуса та заплетений у косу козацький чуб-оселедець.

— Це давня національна українська бойова зачіска, — каже він. — Якщо вже служиш в армії, яка воює, то треба наслідувати й бойові традиції.

Сергій родом з міста Костянтинівка Донецької області. Закінчив Харківський медичний університет, торік у серпні був мобілізований. У війську оглядає хворих та поранених, надає медичну допомогу, евакуйовує до стаціонарних лікувальних закладів та навчає солдатів основ надання домедичної допомоги.

— Свій радіопозивний я отримав першого дня. Нас, щойно мобілізованих, привезли до військової частини, — розповідає він. — Ми ще не встигли роздивитися навколо, зрозуміти, що і до чого, але почали розміщуватись. Заходжу до казарми, мені показали, де спатиму. І буквально в дверях зіштовхуюсь з якимсь чоловіком у військовій формі. Дивлюсь на нього: міцний, накачаний. Він мене так само критично оглядає з ніг до голови. А на мені смугастий тільник, на голові — синя бандана. «О, а це що за Джек Горобець?..» Ну, всі ж бачили фільми про піратів Карибського моря, пам’ятають Джоні Депа — «капітана Джека Горобця». Я пожартував, відповів із наголосом на слові «капітан»: «Так точно, капітан Джек Горобець!!!» А той чоловік ляснув мене по плечу: ти в мене дослужишся ще до капітана! Так я познайомився з комбригом і зажив мій радіопозивний. Відтоді мене називаються піратом.

Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ

Схожi записи: