В Чернігові випробували модернізований військовий вертоліт. ФОТО

 Червень 25, 2015

Фахівці Державного науково-випробувального центру Збройних сил України (м. Чернігів) разом із представниками товариств з обмеженою відповідальністю “МС Авіа-Грейд” та “Адрон” провели контрольні випробування вертольоту Мі-24П, оснащеного комбінованим пристроєм викиду хибних цілей “Адрос” КУВ 26-50.

Щоб визначити характеристики штатних систем та додатково встановленого обладнання вертольота у повітрі, військові науковці з Чернігова виконали 5 випробувальних польотів.

За словами керівника Державного науково-випробувального центру ЗСУ полковника Володимира Башинського, програма випробувань виконана у повному обсязі. У небі вертоліт показав добрі результати.

01

Основною метою випробувань є визначення можливості прийняття на озброєння української армії комбінованого пристрою викиду хибних цілей “Адрос” КУВ 26-50 та його застосування на вертольотах Мі-24 різних модифікацій, Мі-8 та військово-транспортних літаках Ан-26.

02

“Реалізація амбіційного проекту з розвитку вітчизняного вертолітобудування продовжується,” – наголосив Башинський.

Станція оптико-електронної протидії “АДРОС” призначена для забезпечення високоефективного активного захисту літальних апаратів від керованих ракет з інфрачервоними головками самонаведення різних типів.

03

Розроблена компанією “Адрон” (Київ), виробляється на підприємстві “Прогрес” (м. Ніжин Чернігівської області).

“АДРОС” використовувався на авіації ЗСУ під час першої фази боїв за Донецький аеропорт 26 травня 2014 року. Станція показала високу ефективність – жоден гелікоптер не був уражений ракетами проросійських терористів.

Схожi записи: