Наші моряки прогнали російський сторожовий корабель

 Червень 5, 2015

5393_p_3_img_0002Військово-Морські Сили ЗС України у взаємодії з Морською охороною Державної прикордонної служби України не допустили провокацій з боку бойового корабля Російської Федерації.

Фрегат українських ВМС «Гетьман Сагайдачний» в ході виконання завдань у визначеному районі Чорного моря виявив сторожовий корабель Чорноморського флоту Російської Федерації «Ладный», який намагався вести розвідку безпосередньо біля територіальних вод України.

Крім того, російський корабель, перебуваючи у дрейфі, знаходився на рекомендованому шляху руху цивільних суден, що становило загрозу безпеці судноплавства, повідомляє Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України.

З метою припинення зухвалої діяльності з боку корабля країни-агресора, чергові сили флоту були приведені у підвищену ступінь готовності, в море додатково вийшли ракетний катер ВМС ЗС України «Прилуки» і базовий тральщик «Генічеськ», у небо піднявся вертоліт Мі-14 морської авіаційної бригади.

Державна прикордонна служба України також додатково направила в море корабель морської охорони «Миколаїв». Російський корабель супроводжували радіотехнічні пости берегової системи спостереження.

Вже невдовзі «Ладный» в результаті рішучих і злагоджених дій вітчизняних військових моряків і морських прикордонників був змушений відмовитися від реалізації своїх недружніх планів і вирушив у зворотному від українського берега напрямку. Фрегат «Гетьман Сагайдачний» випроводив непроханого «гостя».

Схожi записи: