ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРОТВОРЦІВ ООН

 Травень 27, 2015

5390_р_2_img_0002Шановні воїни-миротворці, військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Міжнародним днем миротворців ООН.

Цього року Україна відзначає 23 роки з початку своєї участі в міжнародній миротворчій діяльності. Весь цей час військовослужбовці Збройних Сил України у складних, а нерідко й екстремальних, умовах гідно виконували свою почесну і благородну місію далеко від Вітчизни, зміцнювали авторитет держави на міжнародній арені, забезпечували її визнання як впливового суб’єкта в системі європейської і світової безпеки.

За 23 роки більше 40 тисяч синів України набули унікального досвіду, доклавши зусиль для встановлення миру і спокою на планеті. 552 українські військовослужбовці продовжують виконувати завдання в 10 міжнародних операціях під проводом ООН, ОБСЄ і НАТО та у складі спільних миротворчих сил у 9 країнах світу.

Сьогодні, у непростий для України час, військовослужбовці з досвідом миротворчої діяльності мужньо і професійно виконують завдання в ході антитерористичної операції на Сході України. Схиляю голову перед героями-миротворцями, які загинули, виконуючи військовий обов’язок. Український народ пам’ятає їх поіменно і ніколи не забуде їхнього подвигу.

Шановні миротворці!

Сердечно вітаю зі святом усіх, хто брав участь і зараз виконує завдання з підтримки миру в миротворчих операціях під егідою ООН та інших міжнародних організацій.

Впевнений, що українські миротворці й надалі зразково нестимуть нелегку службу в неспокійних місцях планети, примножуючи свій внесок у врегулювання небезпечних конфліктів, відновлення правопорядку та захисту прав людини.

Бажаю вам щастя, здоров’я і мирного неба над головою. Нехай ваші високі професійні та моральні якості, бойовий досвід завжди надійно служать ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей!

Міністр оборони України

генерал-полковник С.Т. ПОЛТОРАК

 

 

5390_р_2_img_0003Шановні воїни-миротворці Збройних Сил України!

Дорогі ветерани-миротворці!

29 травня в Україні щороку відзначається Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй. Для вшанування мужності, збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

Участь військовослужбовців Збройних Сил України в операціях з підтримання миру і безпеки сприяє зміцненню міжнародного авторитету нашої Батьківщини та утверджує Україну як впливову країну в системі європейської та світової безпеки. Навіть сьогодні, у складний для нашої країни час, військовослужбовці української армії, дотримуючись міжнародних зобов’язань держави, продовжують гідно виконувати миротворчі завдання.

Більше 40 тисяч військовослужбовців українського війська за тисячі кілометрів від рідної землі з честю і гідністю виконували і виконують відповідальні завдання в міжнародних миротворчих операціях.

Високий авторитет українських миротворців, їхня мужність, відвага і старанність підтверджуються в нинішніх миротворчих місіях під егідою ООН у Косові, Ліберії та Демократичній Республіці Конго.

Приємно зазначити, що значна частина військовослужбовців, які мають досвід участі в миротворчих операціях, сумлінно виконують свій військовий обов’язок у ході проведення антитерористичної операції на Сході країни.

У цей святковий день висловлюю кожному воїну-миротворцю вдячність за самовіддану службу, вірність військовому обов’язку та відданість Батьківщині.

З нагоди свята бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди та нових звершень у справі служіння Українському народові!

Начальник Генерального штабу —

Головнокомандувач Збройних Сил України

генерал-полковник В.М. МУЖЕНКО

Схожi записи: