«ЯКІСНЕ ВИКОНАННЯ ФОРТИФІКАЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ ОБОРОННИХ РУБЕЖІВ — ЦЕ ПЕРШ ЗА ВСЕ БЕЗПЕКА НАШИХ БІЙЦІВ»

 Травень 18, 2015

5386_р_2_img_0004На цьому налолосив Міністр оборони генерал-полковник Степан Полторак у Артемівську Донецької області під час наради з актуальних питань стосовно фортифікаційного обладнання оборонних рубежів.

Під час доповідей керівників секторів були з’ясовані проблемні питання цієї роботи, а також обговорено взаємодію відповідальних за будівництво представників Збройних Сил та обласних адміністрацій.

Особливу увагу учасники наради приділили проблемним питанням, які виникають під час спільної роботи військових підрозділів та працівників ОДА. Міністр оборони України звернувся до інспекторських груп, що напередодні розпочали перевірки на зазначених об’єктах, щодо надання повної інформації про стан готовності споруд на кожному об’єкті, а в разі виявлення недоліків, які гальмують виконання завдань, — спільного вжиття усіх заходів для їхнього усунення, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

— Маємо виконати завдання державного значення у встановлені строки, тож від кожного учасника я чекаю максимум віддачі та оперативності, — закликав Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.

***

На Донеччині біля Маріуполя проведено завершальні випробування малої вогневої споруди типу МВС-2, яку розробили вітчизняні військові науковці для вдосконалення оборонних рубежів й опорних пунктів підрозділів АТО.

У новому зразку споруди вже змінено склад і товщину броні, кут нахилу шестигранної металевої конструкції, а також враховано інші зауваження, висунуті військовими фахівцями під час попереднього випробування. При цьому на військовому стрільбищі було представлено відразу три варіанти листового покриття.

Після встановлення малої вогневої споруди на ґрунт військовослужбовці одного з підрозділів Збройних Сил України по черзі відкрили вогонь по об’єкту з АК, кулеметів калібрів 7,62, 12,7 та 14,5 міліметрів, а також вдарили по цілі із зенітної установки типу ЗУ-23–2.

Після вивчення характеристик малої вогневої споруди типу МВС-2 присутні на випробуваннях члени спеціальної комісії в цілому були задоволені проведеними роботами. Планується, що вже незабаром десятки МВС-2 будуть встановлені на передових позиціях сил АТО з метою посилення бойових можливостей наших бійців.

Дмитро ГОРБУНОВ,

Маріуполь

Схожi записи: