НИМИ ПИШАЄТЬСЯ ВСЯ УКРАЇНА

 Травень 18, 2015

5386_р_2_img_0003Президент України Петро Порошенко відкрив виставку фотографій під назвою «16» в галереї Second Floor Art Center, яка знаходиться на другому поверсі Адміністрації Президента України.

Фотовиставка «16» — серія з 16 фотопортретів героїв-учасників АТО від рядового до полковника, які прославили себе участю в захисті українського Донбасу. Автором світлин є Роман Ніколаєв — відомий майстер сучасної української фотографії, який був волонтером, а згодом відправився як фотограф до зони АТО.

— Країна повинна знати й шанувати своїх захисників, які зараз створюють абсолютно нову Україну. Тут представлені шістнадцять героїв, які своєю жертовністю, сміливістю, відвагою та патріотизмом прославили Україну у віках, які дають сучасній молоді приклад, як треба любити Батьківщину та боронити її, — наголосив Петро Порошенко.

Крім того, глава держави зауважив, що йому надзвичайно приємно, що завдяки таким проектам змінюється інтер’єр Адміністрації Президента України. Президент висловив впевненість, що будівля АПУ є найкращим місцем для такої експозиції, адже відтепер відвідувачі, зокрема іноземні делегації, будуть бачити найшанованіших українців.

Глава держави також підтримав ідею розмістити цю виставку в аеропорту «Бориспіль», аби українці, які повертаються з-за кордону, і гості нашої держави бачили, як Україна шанує і поважає тих, хто боронить Батьківщину і демонструє найкращі людські якості.

Серед зображених на світлинах українських військових — Герой України, командир механізованої роти старший лейтенант Володимир Гринюк, який прибув на відкриття виставки із зони АТО.

— Аби отримати кінцевий варіант моєї фотографії, ми витратили щось із півтори години. Для мене вони виявилися каторжними, адже я не можу так довго сидіти на одному місці. Під час зйомки думав про свою сім’ю та про те, що скоро настане мир у нашій державі й усі захисники повернуться додому, — розповів старший лейтенант Володимир Гринюк.

Владислав ІЛЬЧЕНКО,

«Народна армія»

Схожi записи: