КАНАДА ЗА ЗМІЦНЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА

 Квітень 15, 2015

5376_p_2_img_0003Близько 200 представників Збройних сил Канади допомагатимуть зміцнити Збройні Сили України та Національну гвардію України, про це повідомив на своїй офіційній сторінці у соцмережі Президент України Петро Порошенко.

«Ця ініціатива — черговий вагомий крок Канади, спрямований на дієву підтримку незалежності й територіальної цілісності нашої держави», — зазначає Президент.

«Вдячний дружньому канадському народові за солідарність з українцями у нашій боротьбі за вільну і демократичну державу. Переконаний, що посилення обороноздатності України — запорука миру не лише в нашій державі, а й глобальної безпеки на євроатлантичному просторі».

Близько 200 військових тренерів канадської армії спрямовуються для проведення навчання та підвищення обороноспроможності наших Збройних Сил. Тренування розпочнуться влітку в Міжнародному центрі миро- творчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та триватимуть до 31 березня 2017 року. Тренінги також пройдуть у Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у Кам’янці-Подільському.

Заплановані, зокрема, такі навчальні програми: зі знешкодження боєприпасів, з безпеки польотів та модернізації системи логістики, медичні тренінги та навчання військової поліції.

Своєю чергою в НАТО і США високо оцінили рішення уряду Канади надіслати військових інструкторів до України. Про це заявив командувач Збройних сил НАТО у Європі, а також Європейського командування ЗС США генерал Філіп Брідлав.

«Я аплодую повідомленню з Канади про її рішення приєднатися до підготовки особового складу Національної гвардії України», — зазначив американський генерал та зауважив, що не вірить у військовий варіант вирішення конфлікту в Україні, натомість така допомога з боку Канади дозволить посилити внутрішні оборонні спроможності держави та досягнути довготермінових цілей оборонного будівництва та реформ.

Вадим КОВАЛЬОВ,

«Народна армія»

Схожi записи: