ПТРК «СТУГНА-П» — ВАГОМИЙ АРГУМЕНТ У ПРОТИТАНКОВІЙ ВІЙНІ

 Березень 23, 2015

 5367_p_2_img_0003«Ми вже приступили до масового виробництва систем «Стугна-П» Дані системи були замовлені Міністерством оборони України, Національною гвардією. Озброєння вже системно надходить до війська», — повідомив глава «Укроборонпрому» Роман Романов.

Відзначимо, що ПТРК «Стугна-П» розроблений Державним Київським конструкторським бюро «Луч» ще 2010 року. Базова версія даного озброєння складається зі встановленої на тринозі пускової установки, контейнера для ракет, а також приладу наведення і пульта дистанційного керування, який дає можливість оператору працювати на відстані.

«Стугна-П» вражає танки і бронемашини противника з наведенням за лазерним променем на відстані до 5 кілометрів і оснащена тандемною бойовою частиною. Тобто перший заряд пробиває активний захист танка, а другий пробиває оголену після першого вибуху броню і знищує екіпаж танка і саму бойову машину кумулятивним струменем.

Важливо, що у виробництві цього виду озброєння не застосовується жодна комплектуюча з Росії, а коштує вітчизняний ПТРК у рази менше за, наприклад, американський Javelin.

Інф. «НА»

Схожi записи: