РОЗПОЧАТО ДЕМОБІЛІЗАЦІЮ

 Березень 18, 2015

5365_p_1_img_0006Відповідно до Указу Президента від 14 січня поточного року «Про часткову мобілізацію», під час демобілізації у період з 18 березня по 1 травня 2015 року підлягають звільненню 35 тисяч 300 військовослужбовців. Це захисники Батьківщини, які були призвані на військову службу під час мобілізації на особливий період, відповідно до Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303 «Про часткову мобілізацію», повідомляє Управління преси та інформації МО України.

Нагадаємо, що під час наради з главами обласних державних адміністрацій Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості підтримки демобілізованих військовослужбовців-учасників АТО після їхнього повернення до мирного життя й у питанні повернення на попереднє місце роботи військових.

Президент України звернув увагу керівників обласних державних адміністрацій на питання реєстрації та видачі посвідчень учасників АТО, повного або часткового звільнення героїв АТО від сплати комунальних послуг, забезпечення їх земельними ділянками, врегулювання погашення фінансових зобов’язань учасників АТО. На переконання глави держави, демобілізовані військовослужбовці, які захищали територіальну цілісність та суверенітет України, мають стати й активними учасниками місцевого самоврядування.

Схожi записи: