ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДОСТРОКОВОГО ВИПУСКУ

 Лютий 27, 2015

5358_p_2_img_0002Шановні випускники!

Щиро і сердечно вітаю вас із визначною і хвилюючою подією в житті кожного випускника — успішним завершенням навчання у вищих військових навчальних закладах!

Щороку офіцерський корпус Збройних Сил України поповнюється підготовленими спеціалістами військової справи, спроможними успішно виконувати важливі завдання щодо захисту України, її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.

Проте цьогорічний випуск особливий.

У складних умовах обстановки на Сході країни, прихованої агресії Російської Федерації ви поповнюєте лави офіцерського корпусу Збройних Сил України із основним завданням — бути гідними героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, на практиці реалізовувати отримані знання та навички в управлінні військовими колективами.

Твердо вірю, що сучасні випускники — це офіцери з високими патріотичними та моральними цінностями, які є взірцем єдності, згуртованості, самовідданості та сумлінного служіння Батьківщині.

Ваш професіоналізм, віра і патріотизм сьогодні вкрай необхідні нашій державі.

Бережіть честь офіцера Збройних Сил України! Примножуйте наші бойові традиції! Не зрадьте всенародній довірі Українського народу.

Щиро дякую керівникам і науково-педагогічним працівникам вищих військових навчальних закладів за самовіддану працю та наполегливість, які дозволили в скорочені терміни завершити підготовку випускників та посилити потенціал еліти української армії.

Бажаю вам міцного здоров’я, витримки та незламної сили духу, перемог та нових звершень у справі захисту України, її незалежності та територіальної цілісності!

Начальник Генерального штабу —

Головнокомандувач Збройних Сил України

генерал-полковник В.М. МУЖЕНКО

Схожi записи: