СПРАВЖНІ ДРУЗІ ПЕРЕВІРЯЮТЬСЯ В БІДІ

 Лютий 2, 2015

5347_p_2_img_0003В Одесі на базі Об’єднаного центру забезпечення Тилу ЗС України за участю Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака та Надзвичайного і Повноважного посла Канади в Україні пана Романа Ващука відбулася урочиста церемонія передачі гуманітарної допомоги українським військовим від уряду Канади.

На початку заходу глава вітчизняного оборонного відомства подякував канадським партнерам за плідне співробітництво та вагому допомогу в забезпеченні українських військовослужбовців обмундируванням та взуттям.

— Відомо, що справжні друзі завжди перевіряються в біді. Ми відчули плече та підтримку уряду Канади та всього канадського народу. Адже саме зараз, коли ця допомога нам потрібна як ніколи раніше, ми її отримали. Військовий одяг та взуття з Канади до нас надходили в декілька етапів. Частину партій ми вже передали нашим воїнам на Сході країни, ще частину автомобільним транспортом буде незабаром відправлено також у зону АТО, а решта розподілятиметься на потреби військових, які призвані під час 4-ї хвилі мобілізації, — зазначив Міністр оборони України.

Генерал-полковник Степан Полторак вручив Надзвичайному і Повноважному послу Канади в Україні пану Роману Ващуку лист подяки, заохотив грамотами волонтерів та висловив сподівання на подальшу конструктивну співпрацю з канадськими партнерами в питаннях логістики.

Своє чергою пан Роман Ващук наголосив, що канадська сторона системно підходить до питань допомоги українським військовим і така акція не є одноразовою.

— Сьогодні ми передали українським друзям близько 70 тисяч пар черевиків з високими берцями та понад 30 тисяч комплектів уніформи. Але на цьому наша взаємодія не завершується. У нас є багато інших задумів і проектів. Уряд Канади зараз конструктивно працює над механізмами їхної реалізації. Зокрема, це стосується передачі українській стороні визначеної кількості індивідуальних медичних аптечок, приладів для кібербезпеки та тепловізорів. Ми побачили, як чесно і прозоро триває перерозподіл переданих на потреби українських військових гуманітарних вантажів та налаштовані на подальшу плідну взаємодію в цьому напрямку, — зауважив Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні.

В’ячеслав ДІОРДІЄВ,

Одеса

Схожi записи: