УКРАЇНСЬКИЙ ПРАПОР НА ПОЗИЦІЯХ БОЙОВИКІВ

 Січень 19, 2015

5341_p_3_img_0003Бійці 28-ї окремої механізованої бригади, які несуть службу поблизу Донецька, вкотре провчили терористів. Завдяки вправності українських військовослужбовців цього разу обійшлося без жодного пострілу. Річ у тому, що їм вдалося під покровом ночі з-під носа ворога забрати російський триколор та замінити його на український прапор. До слова, це вже не перший такий випадок у цьому районі. Терористи дуже через це казяться.

Нещодавно терористи встановили прапор РФ на одному з териконів поряд із Мар’їнкою в передмісті Донецька. Від нашого блокпоста це приблизно один кілометр. Боєць 28-ї омбр Володимир Г. розповів, що поряд із місцем виконання спецзавдання містяться два ворожі блокпости. Він із трьома товаришами по службі неквапливо та обережно їх обминув. Складності додавало й те, що в цьому районі місцевості терористи зазвичай стріляють на будь-який шум. Проте все обійшлося, і нашим хлопцям вдалося пройти непоміченими. Щоправда, пробиратися довелося дуже повільно.

— За нормальної ходьби відстань до терикону можна подолати за 15 хвилин. Ми прокрадалися більше двох годин, — зазначив Володимир Г. і додав, що назад вони поверталися швидше і з піднесеним настроєм. Адже на териконі гордо майорів наш прапор. Після цього терористи більше доби не наважувалися піднятися і зняти синьо-жовте знамено, адже вважали, що це приманка, встановлена нашими снайперами. І весь цей час з їхніх блокпостів доносилися звуки сварок: російські найманці звинувачували одне одного в тому, що прогавили наших вояків.

Відважні українські військовослужбовці вирішили віддати трофейний російський прапор у музей АТО. Адже хоч це і незначна перемога, але вона вкотре доводить, що дух наших бійців — незламний.

Микола ФЕДОРКІВ,

із зони АТО

Схожi записи: