ПОДАРУНКИ — НА ЗГАДКУ ПРО ЗУСТРІЧ

 Січень 9, 2015

5337_p_2_img_0002У Богородчанах Івано-Франківської області Президент України разом з дружиною відвідали родину учасника антитерористичної операції, начальника радіостанції взводу зв’язку старшого сержанта Миколу Лозяка, який був призваний із запасу на військову службу 12 травня минулого року.

27 липня під час виконання бойового завдання поблизу Амвросіївки Донецької області Микола Лозяк потрапив під мінометний обстріл та отримав вогнепальне осколкове поранення ніг. Бійцю надано третю групу інвалідності з причини поранення, пов’язаного з виконанням військових обов’язків. Він одружений. Має дружину Оксану та двох синів — Івана і Андрія, повідомляє прес-служба глави держави.

Петро Порошенко подякував учаснику АТО та його родині за мужність, виявлену під час захисту країни, і привітав з Різдвом Христовим та новорічними святами.

— Такими, як ви, пишається Український народ, пишаюся і я, як Президент, — сказав глава держави.

Під час спілкування за чашкою чаю Президент розповів про нове озброєння та забезпечення армії та висловив переконання, що після такого посилення ситуація на Донбасі зміниться на краще. «Вже є зброя, техніка, навчилися воювати», — запевнив Петро Порошенко.

Відзначивши неймовірно високу ціну, яку Україна заплатила за свою незалежність, Президент сказав: «Як віруюча людина, вірю, що Бог принесе мир і перемогу».

Глава держави наголосив на важливості підтримки воїна родиною, дружиною. «Можна перемагати, коли є такі дружини», — сказав він, звертаючись до дружини воїна Оксани.

Президент висловив подяку родині Лозяків за гостинність та вручив подарунки на згадку про зустріч.

Подякувавши главі держави за теплі слова, Микола Лозяк сказав, що живе армією та думає про повернення на службу.

Схожi записи: